Services

Par mums

Uzņēmums LAW & FINANCE CONSULTING COMPANY ir dibināts uz pazīstamā holdinga ALĪNA bāzes, kurš savulaik veiksmīgi īstenoja daudz projektu, tostarp Baltcom GSM, Rīgas Viļņi, Līvu Akvaparks, Baltcom TV u.c.

Šobrīd LAW & FINANCE CONSULTING COMPANY ir stabils un progresējošs uzņēmums. Mūsu specializācija ir plaša profila juridiskās un finanšu konsultācijas, projektu izstrāde, to īstenošana un novērtēšana. Savā darbā mēs pievēršam īpašu uzmanību klientiem sniegtās informācijas ticamībai un sniegto pakalpojumu kvalitātei. Visi mūsu darbinieki ir augsti kvalificēti speciālisti un lietpratēji savā jomā. Mēs lepojamies ar to, ka mūsu uzņēmumā strādā labāko augstāko mācību iestāžu absolventi, kuri ir izturējuši daudzpakāpju atlasi un pierādījuši savu atbilstību augstām profesionālajām prasībām.

LAW & FINANCE CONSULTING COMPANY ne tikai nodrošina projektu izstrādi, analīzi un īstenošanu, bet arī investīciju un tehnoloģisko uzraudzību.

Mūsu uzņēmuma galvenie darbības virzieni: finanšu konsultācijas, juridiskie pakalpojumi, telekomunikācijas, darījumi ar nekustamajiem īpašumiem, lauksaimniecības projekti. Visās savās darbības jomās LAW & FINANCE CONSULTING COMPANY orientējas uz stabilu un nepārtrauktu mikroekonomisko un makroekonomisko faktoru analīzi, kas veicina sabalansētāku investīciju apjomu dažādās uzņēmējdarbības jomās. Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, lai nodrošinātu drošu un pārliecinošu mūsu klientu uzņēmējdarbības attīstību.